Özmen Geri Dönüşüm San. Tic. ve Ltd. Şti.

Özmen Geri Dönüşüm San. Tic. Ve Ltd. Şti.

Tahtakale Mah. İstanbul Cad. Servis Sok.no:73 Altınşehir Küçükçekmece, İstanbul
Gold (Altın)
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Özmen Geri Dönüşüm San. Tic. Ve Ltd. Şti.
Tahtakale Mah. İstanbul Cad. Servis Sok.no:73 Altınşehir
Küçükçekmece , İstanbul
Kagit(Karton, Gazete Vb Cesitleri) Alim-Satimi Yapilmaktadir.

Özmen Geri Dönüşüm San. Tic. Ve Ltd. Şti. Hakkında

ÖZMEN GERİ DÖNÜŞÜM HURDA VE METAL, 1987 yılında kurulmus olup, otomotiv, turizm, tekstil, inşaat ve "GERİ DÖNÜŞÜM" alanlarıyla alakalı olarak bünyesindeki kaliteli elemanlarla ilgili olduğu sektörlerde sürekliliğini devam ettirmektedir. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, otomotiv, turizm, tekstil, inşaat ve "GERİ DÖNÜŞÜM" alanlarında faaliyet göstermektedir. 

       Amacı; Müşteri memnuniyetini her zaman daha iyiye götürmek ve çaliştığı müşterilere kaliteli hizmet sunma gayreti içerisinde olmaktır.

      Hali hazırda 6.000 M2 açık alan 1000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, imha etme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır. Ayrıca ÖZMEN GERİ DÖNÜŞÜM HURDA VE KAĞIT, atık tesis ve fabrikaları satın alıp yurt ekonomisine katkıda bulunmak için değerlendirme yoluna gitmektedir.

       İstanbul başta olmak üzere yurdun her yerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli elemanlarımızla hurdacılık sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Fabrikakur.com | 2014-2020

Iyzico