LMA Motif - Al. Döküm San. Ltd. Şti.

Lma Motif - Al. Döküm San. Ltd. Şti.

(Kosb) Melek Aras Bulvarı Tuna Caddesi No:2 Tepeören Tuzla, İstanbul
Gold (Altın)
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Lma Motif - Al. Döküm San. Ltd. Şti.
(Kosb) Melek Aras Bulvarı Tuna Caddesi No:2 Tepeören
Tuzla , İstanbul
Konusunda Uzman Ve İyi Yetişmiş Deneyimli Bir Ekibe Sahip Olan Lma 1987 Yılına Dayanan Ticari Geçmişi, Teknik Ve Ticari Piyasa Deneyimini Müşterilerimizin Hizmetine Sunma

Lma Motif - Al. Döküm San. Ltd. Şti. Hakkında

LMA 1987 yılından itibaren Avrupada yerleşik birçok döküm çelik hammadde ve makine üreticisinin temsilciliğini yapmaktadır.

Firmamızda 2008 yılından itibaren gazlama jeneratörleri, maça kumu hazırlama sistemleri, kontinü mikserler ve kalıplama hatları üretimi yapılmaktadır.

Tuzla Organize Sanayinde yerleşik fabrikamızda (8650 m² kapalı alan) tüm modern maça üretim teknolojisine yönelik reçineler, Mayıs-2010 tarihinden itibaren üretilmektedir.

İlaveten, modern laboratuvarımızda döküm fabrikalarına pratikte çözüme yönelik çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamızda stokta bulunan, ocak ve pota refrakterleri, izolasyon malzemeleri, karbon vericiler, sferolaştırıcılar, aşı malzemeleri, filtreler, metalik filtreler, nozül ve stoperlerin satışı yapılmaktadır.

LMA gelişen teknolojiyi kullanarak, müşterilerinin istediği ürünü en üst kalitede temin etmek ve müşteri memnuniyetini temel alan ticaret prensibi ile yola çıkmıştır.

Firmamız, devamlı stoku ile her çeşit ürüne anında cevap verebilecek kapasitededir. Temel prensiplerimiz; kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte, verilen söz ve taahhütlerin arkasında durmaktır. Konusunda uzman ve iyi yetişmiş deneyimli bir ekibe sahip olan LMA 1987 yılına dayanan ticari geçmişi, teknik ve ticari piyasa deneyimini müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Fabrikakur.com | 2014-2020

Iyzico