KÖPRÜ YAPI DANIŞMANLIK

Köprü Yapı Danışmanlık

Mehterçeşme Mah. 1882 Sokak No: 2 / 5 Esenyurt Beylikdüzü, İstanbul
Gold (Altın)
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Köprü Yapı Danışmanlık
Hüseyin Gökhan Karahan
Mehterçeşme Mah. 1882 Sokak No: 2 / 5 Esenyurt
Beylikdüzü , İstanbul
İş Alanları

Emlak

2008 Yılında Esenyurt İlçesi Mehterçeşme Mahallesinde İnşaat , Dekorasyon , Emlak Hizmetleri Konularında Hizmet Vermeye Başlayan Firmamız ,

Köprü Yapı Danışmanlık Hakkında

2008 yılında Esenyurt ilçesi Mehterçeşme Mahallesinde inşaat , dekorasyon , emlak hizmetleri konularında hizmet vermeye başlayan firmamız , 2012 yılında Köprü Yapı Danışmanlık Hizmetleri adı altında ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

 

 Müşteri odaklı , her ne sebeple olursa olsun her daim müşteri haklarının yanında yer alan , müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , emlak piyasasında şeffaflık ilkesini prensip edinen firmamız , siz değerli müşterilerine kaliteyi ucuza alabilme şansı verirken , aynı zamanda dürüst bir ortamda konut sahibi olabilmenin ayrıcalıklı kapılarını açmaktadır.

 

 Konut kredisi başvuru ve tapu takip işlemlerini ücretsiz olarak yürüten Köprü Yapı Danışmanlık , siz değerli müşterilerini konut sahibi yapmak için elinden gelen hassasiyeti göstermektedir. Dairenizi beğenin , seçin, tüm işlemlerinizi Köprü Yapı Danışmanlık’ a bırakın .

 

 Mutlu yuvalar kurma gayretinde olan firmamız , inşaat ve gayrimenkul konularında uzmanlaşmış kadrosu , güler yüzü ve güvenilirliği ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Fabrikakur.com | 2014-2020

Iyzico