İlmer Döküm Ve Yedek Parça San.Tic.Ltd.Şti.

İlmer Döküm Ve Yedek Parça San.tic.ltd.şti.

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölg. Çanakkale Cd. (6. Cadde) No:4 Sarıçam, Adana
Gold (Altın)
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
İlmer Döküm Ve Yedek Parça San.tic.ltd.şti.
Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölg. Çanakkale Cd. (6. Cadde) No:4
Sarıçam , Adana
Fabrikakur, Fabrika Kur, Fabrika Kurulumu, Fabrika, Demir, Çelik, Döküm. İlmer Döküm Ve Yedek Parça Sanayi, Mevcut 2500 Tonluk Yıllık Döküm Kapasitesi Ve Dayanışmayı Serm

İlmer Döküm Ve Yedek Parça San.tic.ltd.şti. Hakkında

1995 yılında Adana H. Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 11,000 m² alanda  faaliyete geçen İlmer Döküm ve Yedek Parça Sanayi, mevcut 2500 tonluk yıllık döküm kapasitesi ve dayanışmayı sermaye bilen ekibiyle üretimini sürdürmektedir.

     Dökümhanemizde 2 adet 1 tonluk, 1 adet 350 kiloluk olmak üzere 3 adet Endüksiyon Ocağı ile pik, sfero, çelik ve bronzdan makara burcu, kasnak, motor ve rulman yatağı, porya, kaplin gibi muhtelif parçaların kuma dökümünün yanı sıra 10 adet Yatay Savurma Döküm Makinesi ile 550 mm boy ve 450 mm dış çapa kadar silindir gömlekleri, segman-alfin-flanş malzemeleri gibi silindirik parçalar TS 482 Savurma Döküm Standardında dökülebilmektedir.

     Şirketimiz döküm sonrasında işlem gerektiren ürünlere de hitap etmektedir. Talaşlı imalat biriminde 40 seneyi aşkın tecrübesi ile nihai ürün olarak makine aksamları imal ederek, yedek parça sektöründe YEPA YEDEK PARÇA SAN. LTD. ŞTİ. ünvanıyla  ayrıca yer almaktadır. Müşterilerimizin gerek ham döküm, gerekse işlenmiş parça olarak kalite-fiyat-zaman beklentilerini optimize etme amacındayız.    

     Kalite odaklı imalat anlayışımız ve esnek üretim yapımızla otomotiv, iş makineleri, tarım, tekstil ve savunma sanayi gibi çeşitli endüstrilerin taleplerine kaliteli ve seri cevap verebilme gayesini taşıyoruz. Ürünlerimizin başta Avrupa olmak üzere geniş bir kullanım alanı bulması bizlere gayret kaynağı olmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Fabrikakur.com | 2014-2020

Iyzico