Hidroteknik Uçak Metal Enjeksiyon San. A.Ş.

Hidroteknik Uçak Metal Enjeksiyon San. A.ş.

Gençosman Mah. Davutpaşa Cad. Özlem Sok. No: 10 Güngören, İstanbul
Gold (Altın)
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Hidroteknik Uçak Metal Enjeksiyon San. A.ş.
Gençosman Mah. Davutpaşa Cad. Özlem Sok. No: 10
Güngören , İstanbul
Firma Olarak Koyduğumuz Yüksek Randımanlı, Mükemmel Güvenilirlik Ve Bakım Kolaylığı Gibi Maliyetleri Düşüren, Fireleri Azaltan Hedeflerimizi Geleceğe Taşıyoruz.

Hidroteknik Uçak Metal Enjeksiyon San. A.ş. Hakkında

Firmamız 1967’de kurulmuş olup, Türkiye’de 100 T- 2000 T ton mengene kilitleme kuvvetli soğuk kamara metal enjeksiyon makineleri üretimi yapan ilk firmadır. HİDROTEKNİK markasıyla, 3000 m² kapalı, 1000 m² açık alanda, kaliteli kadrosuyla yıllardır üretim yapmaktadır.

Bugün Hidroteknik makineleri , enjeksiyon döküm piyasalarına 1960’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Rusya , Romanya,Hırvatistan, Fas, İsrail, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Libya, Lübnan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek adını yurtdışında da duyurmuştur . Hem uluslararası hem de Türkiye’de, sektörünün önde gelen firmalarına üstün performanslı ve uzun ömürlü ürünler sunar.

Hidroteknik gücünü teknoloji ve yeniliklerden alır. Müşterilerimizin tavsiye ve talepleri her zaman merkezimiz olmuştur. Hidroteknik makine ve yan ürünleri, sistem ve üretim çözümleriyle sektöründe lider konumdadır. Firma olarak koyduğumuz yüksek randımanlı, mükemmel güvenilirlik ve bakım kolaylığı gibi maliyetleri düşüren, fireleri azaltan hedeflerimizi geleceğe taşıyoruz. Firmamız kalitesini EN-ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile kanıtlamıştır.Aynı zamanda ürünlerini CE belgesi ile müşterilerine sunmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Fabrikakur.com | 2014-2020

Iyzico