Güneysan Endüstriyel ve Medikal Malzemeler

Güneysan Endüstriyel Ve Medikal Malzemeler

Hasanpaşa Mektebi Sokak No:3/b Hasanpaşa Kadıköy, İstanbul
Gold (Altın)
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Kauçuk, Polıüretan, Medikal, Cnc İşleme, Onarım, Bantlar

Güneysan Endüstriyel Ve Medikal Malzemeler Hakkında

Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup Endüstriyel malzemeler , makina ekipmanları, tüm makinaların yedek parça üretimi, teknik imalatlar poliüretan, kauçuk, silikon, viton, plastik malzemelerden kalıplı ve exruder üretimler, test cihazları tasarımları ve uygulamaları, özel elastomer seçim ve uygulamaları.
           Firmamız Medikal cihaz ve ürün onarım üretim ve satışı alanlarında hizmet vermektedir.
           Cazip fiyatlarımız, kaliteli ürünlerimiz, zamanında teslimatlarımız ve maximum düzeyde müşteri memnuniyeti ile bizlerde endüstriyel ve medikal alanlarda söz sahibi olmayı hedefliyoruz.
           Firmamız teknik kadrosu ile ilgili alanlara ait bir çok imalatçı firmaya teknik destek ve geniş bir yelpazede çözüm seçenekleri sunmaktadır. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Kurumsal Kurulduğumuz ilk günden bu yana öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemek ve önerilerinizi her daim dikkate almak olmuştur. Son model araç filosuna sahip olan firmamız araç bakımlarını aksatmayarak güvenli bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkesi ile çıktığımız bu yolda, değerli müşterilerimizin, iş seyahati ya da tatillerini mutlu bir şekilde tamamlamaları, amacımıza giden yolda, doğru adımlar atmış olduğumuzun bir göstergesidir. … “Değişmeyen tek şey, değişimdir” anlayışı doğrultusunda, daha iyi, kesintisiz ve de müşteri odaklı hizmeti, sürekli tutmak için çalışmakta olup, her geçen gün, işimizi daha iyi yapmanın gururunu yaşamaktayız. FINE CAR RENTAL 0212 974 35 46 www.finecarrental.org

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Fabrikakur.com | 2014-2020

Iyzico